כיצד פועלת אפליקצית MYCODE

הטלפון או מחשב הלוח שלך משתמש ב-MyCode כדי להאזין לקולות ולצלילים שלהם אתה נחשף מדי יום. אם קולות וצלילים אלה כוללים אות שמע מקודד מיוחד, MyCode מגיב על-ידי שימוש במידע המסופק על-ידי הקוד. הקוד עשוי לכלול קופונים, מידע מיוחד או תוכן קידום מכירות אחר.

האם MyCode מאזין לכל מה שאני עושה?

לא! יישום MyCode מחפש צלילי קוד מיוחדים בין מכלול הצלילים שאליהם אתה נחשף בחיי היום-יום שלך. MyCode אינו מקליט צלילים אלה והוא אינו מסוגל לשדר צלילים או קולות כלשהם מהטלפון או ממחשב הלוח שלך.

האם יישום MyCode מפריע לשימוש בתכונות השמע של יישומים אחרים?

יישום MyCode אינו מתנגש עם יישומים אחרים המשתמשים במיקרופון של הטלפון או מחשב הלוח שלך. כשיישום אחר מחייב שימוש במיקרופון של ההתקן שלך, MyCode מפסיק להאזין למיקרופון לכל משך זמן הפעולה של היישום האחר. בטלפון או במחשב לוח של אפל, המשתמש מקבל התראה כשיישום אחר סיים את השימוש במיקרופון, המבקשת ממנו לחדש את פעולתו של MyCode. בטלפונים ומחשבי לוח הפועלים עם מערכת הפעלה אנדרואיד, הפעולה מבוצעת באופן אוטומטי. מכיוון שקיימים יישומים רבים ואנו לא מסוגלים לבדוק את כולם, ייתכן שיהיו חריגים – לכן, אנו מבקשים שתיידעו אותנו אם נתקלתם בבעיות כלשהן!

האם מכשיר הטלפון שלי צריך לכלול שירות נתונים כדי שיישום MyCode יפעל?

לא, אין צורך בתוכנית נתונים. יישום MyCode צריך לבדוק מדי פעם את שרת המבצעים שלנו, אבל ניתן לעשות זאת באמצעות חיבור WiFi.

MyCode שמע פרסומת כלשהי, היכן אוכל למצוא אותה?

כדי למצוא מבצע כלשהו ביישום MyCode, בחר את סמל התיקייה בפינה השמאלית התחתונה של המסך כדי לראות את ההודעות שהתקבלו. ניתן לבחור אחת מבין שלוש אפשרויות: תאריך, קטגוריה, וחיפוש.

כיצד אוכל לדעת באיזה שידורים להשתמש עם יישום MyCode?

שים לב לפרסומות והודעות באזורך. ליישום MyCode יש את היכולת לפעול ברקע, כך שאין צורך להפעיל או להפסיק את פעולת התוכנה במהלך שידור הפרסומות.

יישום MyCode אמור לפעול ברקע, אבל כשאני יוצא מהתוכנית היא מתנתקת.

יישום MyCode נתמך כיום רק על-ידי גרסאות iPhone4 או מאוחרות יותר, iPad וכן iPod Touch מדור 4. iPhone3 ו-iPod מדור 3 לא יכולים בשלב זה להריץ את התוכנה ברקע או לשמוע מבצעים.

יישום MyCode ממשיך לפעול גם כשאני יוצא מהתוכנית. כיצד ניתן להפסיק את התוכנית?

במכשיר iPhone 4, מצא את עמוד הבית. לחץ לחיצה כפולה על הכפתור הראשי עד שהתפריט של התוכניות הפועלות ברקע מופיע בתחתית המסך. לחץ על כפתור יישום MyCode עד שמופיעים סימני מקפים אדומים. סגור את התוכנית על-ידי לחיצה על המקף האדום בפינה השמאלית העליונה.

האם קיימת אפשרות לשנות את הגדרות השפה בתוך התוכנה עצמה?

לא. כדי לשנות את השפה ביישום MyCode, חייבים לשנות את ההגדרות הכלליות של הטלפון עצמו. כדי לשנות את השפה, בחר ביישום "הגדרות" שבתפריט הראשי של iPhone. בחר "כללי". גלול במורד התפריט ובחר "בינלאומי". בחר "שפה". בחר את השפה המתאימה מתוך הרשימה

כמה עולה יישום MyCode? האם קיים תשלום עבור השירות?

MyCode הוא יישום חינמי להורדה ולשימוש. MyCode אינו גובה כל תשלום עבור שירותים, והוא ממומן על ידי המפרסמים ונותני החסות של אמצעי התקשורת.

האם אחויב אי פעם בגין השימוש ביישום MyCode?

לא. MyCode הוא יישום חינמי להורדה ולשימוש. MyCode אינו דורש כל מידע הנוגע לכרטיס אשראי כלשהו ולא יחייב דבר עבור השירותים שהוא נותן.

מדוע יישום MyCode צריך לדעת את שנת הלידה שלי, המיקוד, המדינה והמין?

מידע זה מסייע ליישום MyCode לתפור הצעות המותאמות ספציפית לתחומי העניין שלך. במקרים מסוימים, ניתן להגיש מבצעים רק לאנשים מעל לגיל מסוים (כמו למשל מבצעים הנוגעים לכלי רכב). מסירת המידע הזה נתון לשיקולך, למעט המדינה, אבל ללא מסירת מידע זה ייתכן שלא תהיה כשיר לקבלת מבצעים מסוימים.

האם אני חייב לחלוק את המידע האישי שלי עם MyCode כדי שהיישום יפעל כהלכה?

לא. מסירת המידע האישי הוא בגדר אפשרות, והיישום פועל גם בלעדיו.

האם יישום MyCode ישלח או ישתמש בנתוניי האישיים (כמו למשל שנת הלידה שלי, המיקוד, המדינה והמין?

מידע זה משמש בעיקר כדי לסייע לנו לספק לך הצעות בעלות עניין עבורך. הוא יכול גם לשמש למטרות דמוגרפיות אחרות – למידע נוסף ראה את מדיניות הפרטיות בכתובת www.mycodeapp.co.il

TITLE

CONTENT